• UFUKTEPE ŞUBE 0312 581 29 40
  • ATAPARK ŞUBE0312 581 12 21
  • YÜKSELTEPE ŞUBE 0312 504 84 54

Ay simge Sürücü Kursları

15+

YIL

4

ŞUBE

15.000+

EHLİYET SAHİBİ

Kaliteli Eğitim

”Kaliteli Eğitim Herkesin Hakkı” ilkesinden yola çıktık ve 2007 yılından bu güne ilkemizden şaşmadık. Daima eğitimde Lider Kalitede Öncü olduk

BAŞVURU YAP

Özel Dersler

İster otomatik vites ister manüel vites son model eğitim araçlarımızla akan trafikte profesyonel eğitim veriyoruz. Kursiyerlerimizin istemesi veya eğitimcilerimizin gerekli görmesi durumunda sınava yakın  ek dersler veriyoruz.

BAŞVURU YAP

Uzman Kadro

Alanında uzmanlaşmış MEB sertifikalı  güler yüzlü profesyonel kadromuzla beklediğiniz eğitimi size vermeye hazırız.

BAŞVURU YAP

3 Şube de Hizmet

Ankara Keçiören ilçesinde Atapark Ufuktepe ve Yükseltepe’de 3 farklı şube ile hizmetinizdeyiz.

BAŞVURU YAP

Ankara Keçiören Atapark Ufuktepe ve Yükseltepe’de hizmetinizdeyiz

Siz İsteyin verelim

Eğitime nasıl geleceğinizi düşünmeyin. Siz bize zamanınızı söyleyin biz size eğitim planınızı yapalım.

Eğitimin Tadı Bizde Bir Başkadır

Gerek personellerimiz gerek teçhizatlarımız olsun, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

Bilinçli Sürücüler Yetiştiriyoruz

Amacımız size sadece ehliyet vermek değil, toplum içerisinde sürücülüğün bilincinide öğretmektir.

Eğitimde Limit Yok

Kendinizi sınava girmeye hazır olana dek çalıştırıyoruz. Gerek yazılı sınav gerekse uygulama sınavından önce ek dersler alabilirsiniz. Zamanı dert etmeyin, biz sizin için size uygun zamanda ders veririz.
”KALİTELİ EĞİTİM HERKESİN HAKKI”

İleri Sürüş Teknikleri

Ehliyetiniz vardır ve uzun süre trafiğe çıkmamışsınızdır. Ya da kendinizi hazır hissetmiyorsunuzdur. Kurmuzumuza başvurun, ister kendi aracınızla isterseniz donanımlı araçlarımızla size eğitim verelim.

 

 

 

Eğitim Konusunu Dert Etmeyin

Biz Sizin Eksiğinizi Tamamlarız

M SINIFI

iki, üç ve dört tekerlekli motorlu bisikletleri (moped) kullanacaklara verilir.

A1 SINIFI

silindir hacmi 125 santimetreküpü, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.

A2 SINIFI

gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.

A SINIFI

sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.

B SINIFI

otomobil ve kamyonet kullanacaklara verilir. Belge sahibi, ilgili tip onayı yönetmeliklerine aykırı olmamak ve 29/5/2013 tarihli ve 28661 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde belirtilen; eğitimi tamamlamak ya da yetenek ve davranış sınavını geçmiş olmak kaydıyla azami yüklü ağırlığı 4.250 kilograma kadar olan birleşik araçları da kullanabilir.

BE SINIFI

B sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 3.500 kilogramı geçmeyen römork veya yarı römork içeren birleşik araçları kullanacaklara verilir.

C SINIFI

kamyon ve çekici kullanacaklara verilir.

C1E SINIFI

C1 sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 kilogramı geçen römork veya yarı römorktan oluşan ve katar ağırlığı 12.000 kilogramı geçmeyen birleşik araçlar ile B sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 3.500 kilogramı geçen römork veya yarı römorktan oluşan ve katar ağırlığı 12.000 kilogramı geçmeyen birleşik araçları kullanacaklara verilir.

CE SINIFI

C sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 kilogramı geçen römork veya yarı römorktan oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilir.

D SINIFI

minibüs ve otobüs kullanacaklara verilir.

D1 SINIFI

minibüs kullanacaklara verilir.

D1E SINIFI

D1 sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 kilogramı geçen römorktan oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilir.

DE SINIFI

D sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 kilogramı geçen römorktan oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilir.

F SINIFI

lastik tekerlekli traktör kullanacaklara verilir.

Call Now ButtonBİZİ ARAYIN